Director general

Gheorghe Antistescu
gheorghe.antistescu@romnav.ro

Director productie

Liliana Antistescu
liliana.antistescu@romnav.ro

Departament exploatare

Cristian Antistescu
0745 777 335
cristian.antistescu@romnav.ro

Radian Tudose
0742 255 259
radian.tudose@romnav.ro

Departament tehnic

Ciprian Oprea – director tehnic
ciprian.oprea@romnav.ro

Catalin Andrei – inspector tehnic
catalin.andrei@romnav.ro

Departament aprovizionare

Adrian Miculescu
adrian.miculescu@romnav.ro

Divizie nave trecere bac

SC Romnav SA

  • Str. Anghel Saligny, Nr. 4
    Cod poştal: 810118
    Brăila, România

    CUI: RO 2251084
    Reg. Comertului: J09/87/1991
    Cont LEI: RO70BRDE090SV01958720900

  • Telefon: 0239 612 405
    Fax: 0239 619 151
    E-mail: office@romnav.ro

Trimiteţi-ne mesajul dumneavostră

Completaţi formularul de mai jos cu datele dumneavoastră şi veţi fi contactat în cel mai scurt timp de reprezentantul departamentului solicitat.

Fields marked with an * are required